Nje Lutje Songtext

Une me t´mire e ti me t´keq
Me ka mbetur veq nje lutje
A po ndahemi se
S´po shkon me tutje
Jam merzitur me ty
Lirisht gjeje dikend tjeter
Dhe persose
Zanatin e vjeter
Thash, vetes mos ja be rrafsh
E din se qka te pret
Kur do te mbetesh vet
Tash, vetes mos ja be rrafsh
Nisja e qaj me lot
Qe me ke humbur sot
Nuk eshte koha tani
Ti degjoj pallavrat tua
Eshte genjeshter
Qdo fjal qe e thua.

Nje Lutje Video

Nje Lutje Video play
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Closing this message or scrolling the page you will allow us to use it. Learn more